Könyvbemutató a Történeti Múzeumban

2010. január 23., szombat

altBemutatják a "Kálvin hagyománya – Református kulturális örökség a Duna mentén" című kiállítási katalógust. A Budapesti Történeti Múzeum, a Dunamelléki Református Egyházkerület, valamint a Régészeti és Művészettörténeti Társulat február 1-én hétfőn délután két órára hívja és várja az érdeklődőket.

A kötetet  Békési Sándor, a Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Karának dékánja, és Marosi Ernő professzor, az MTA Művészettörténeti Kutatóintézetének akadémikusa mutatja be. A bemutatót követően a kiállításon több csoportban tartanak szakvezetést a kurátorok: Farbaky Péter, Fogarasi Zsuzsa, Kiss Erika, Millisits Máté és Szacsvay Éva.