Kezdődik a 13. Függőleges Keresztény Ifjúsági Konferencia

2011. május 06., péntek

A május 6-8-án zajló eseménynek a kolozsvári Kétágú református templom ad helyet.

A Genézius Társaság által szervezett konferencián átlagosan 800 fiatal vesz részt évente, a résztvevők Erdélyből, Partiumból és Magyarországról érkeznek. A találkozó témája: Szex - feketén-fehéren.

A hét előadáson kívül, amelyekre pénteken és szombaton kerül sor, különböző műhelyeken és szabadidős programokon vehetnek részt a fiatalok. Vasárnap a konferencia résztvevői az alsóvárosi református gyülekezettel közösen istentiszteleten vesznek részt, amelyen Visky Péter tóközi lelkipásztor fog szolgálni. Részletes program, az előadók bemutatkozása és az előadások rövid bemutatása a www.fuggoleges.ro honlapon érhető el.