Két álláslehetőség a Barnabás Támogató Szolgálatnál

2018. március 22., csütörtök

Terápiás munkatársat és gépjárművezetőt keres a Barnabás Református Támogató Szolgálat.

Terápiás munkatárs

A Barnabás Református Támogató Szolgálat gondozót, terápiás munkatársat keres fogyatékkal élő emberek saját otthonukban, lakókörnyezetükben történő segítésére ápolására. A munkakör betöltéséhez szükséges végzettséget az 1/2000. SzCsM rendelet tartalmazza (általános ápoló, egészségügyi asszisztens, szociális gondozó, szociális segítő, szociális szakgondozó, gyógypedagógiai asszisztens...) A munkakör betöltésénél előnyt jelent támogató szolgálatnál szerzett gyakorlat, a kötelező személyi segítő képzés megléte. Középfokú végzettséggel rendelkezők jelentkezését várják, a felsőfokú végzettséget nem tudják figyelembe venni. A munkabér KJT besorolás szerinti, munkaidő két havi munkaidőkeret. Ellátási terület: Budapest.

Gépjárművezetői állás

A Magyarországi Református Egyház Barnabás Református Támogató Szolgálata gépjárművezetőt keres fogyatékkal élő emberek szállítására. Elvárt végzettség: B kategóriás jogosítvány. A munkabér: KJT besorolás szerint. Munkaidő: két havi munkaidőkeret. Ellátási terület. Budapest és környéke.

A jelentkezéseket, fényképes önéletrajzzal, a barnabastamszolg@gmail.com e-mail címre várják.