Jótékonysági est - a Kőszikla Alapítvány betegeit támogatják

2009. december 02., szerda

Jótékonysági estet szervez a kárpátaljai Máramaros-Ugocsai Egyházmegye Missziós Bizottsága 2009. december 13-án 15 órai kezdettel a péterfalvai művelődési házban. Az alkalom bevételéből a debreceni Kőszikla Alapítvány betegeit támogatják. A Kőszikla Alapítvány fő tevékenységi köre a határon túli - főként kárpáraljai és erdélyi - betegek és hozzátartozóik támogatása. Sajnos Ukrajnában olyan mértékben leromlott az egészségügyi ellátás színvonala, hogy igen sokan kényszerülnek Magyarországon gyógyulást, ellátást keresni. Az alapítvány munkatársai a segítséget kérőknek igyekeznek megszervezni a gyógykezelését, ellátását, s részben vagy egészben támogatni a gyógykezelés költségeit is.