Doktorok Kollégiumának plenáris ülése, változik a jelentkezés módja

2013. július 17., szerda

A Magyarországi Református Egyház tudományos testülete a Doktorok Kollégiuma, 2013. augusztus 21-23. között tartja plenáris ülését, közgyűlését és szekció üléseit a Debreceni Református Hittudományi Egyetemen.

Erre az alkalomra a Doktorok Kollégiuma közgyűlésének alkotó tagjait hívják. A meghívás érinti mindazokat is, akik a Doktorok Kollégiumának nem tagjai, de a szekcióelnökök javaslatára előadói, résztvevői az üléseknek.

Fontos változás, hogy az idéntől a jelentkezés elektronikus úton történik, az alábbi linken: http://doktorok.reformatus.hu/.

A szervezők kérik, hogy a linket megnyitva, szíveskedjenek kitölteni az elektronikus jelentkezési lapot és a lap alján, az Egyéb igények alatt található SUBMIT gombra kattintva visszaküldeni legkésőbb 2013. augusztus 1-ig.

Részletek a plenáris ülésről, a regisztráció további részleteiről, valamint a programról a kapcsolódó letöltéseknél találhatók.