Az ember tragédiája

2010. április 07., szerda

alt A Magyar Örökség–díjjal kitüntetett Budapesti Evangélium Színház a Tatai Református Gimnázium vendégeként április 14-én mutatja be Madách-előadását, a főbb szerepekben Bánffy Györggyel és Lénárt Lászlóval.

A Tatai Református Gimnázium vendégeként a Magyar Örökség–díjjal kitüntetett Budapesti Evangélium Színház Madách Imre Az ember tragédiája című színművét mutatja be április 14-én, szerdán 14 órától Tatán a Művelődési Központban. A hagyományos felfogásban, hagyományos díszletekkel és jelmezekkel bemutatandó híres színmű tizenöt színét három részben mutatják be.

Főbb szereplők:

Bánffy György (az Úr)

Lénárt László (Ádám)

Buzogány Márta (Éva)

Kárpáti Tibor (Lucifer)

Rendező: Udvaros Béla

A színházat a Magyarországi Református Egyház is támogatja, ezért a budapesti előadás belépődíja 3000,- Ft, a tatai előadás belépői díja pedig 1500,- Ft.