Angoltanárt keres a csurgói Református Gimnázium

2010. április 28., szerda

A csurgói Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium tanári állást hirdet angol nyelv szakos általános- és/vagy középiskolai tanári munkakör betöltésére.

A betöltendő munkakörök száma: 2 fő pedagógus részére.

Bérezés: a közalkalmazotti bértábla szerint.
Szükség esetén lakhatási lehetőséget biztosítunk.

A betöltendő munkakör rövid leírása: A Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégiumban az angol nyelv tantárgy oktatása, valamint a kapcsolódó nevelési feladatok végzése a Magyar Köztársaság 1993. évi LXXIX. törvény a közoktatásról, a Magyarországi Református Egyház 1995. évi  I. közoktatási törvénye, valamint az 1992. évi XXII. törvény a Munka Törvénykönyvéről rendelkezései alapján.

A munkavégzés helye: Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium, 8840 Csurgó, Széchenyi tér 9.

A munkakör elfoglalásának időpontja: 2010. augusztus 16.

Pályázathoz benyújtandó dokumentumok:
A végzettséget igazoló oklevelek fénymásolata
Önéletrajz, pályázat
Szakmai elképzelések
Erkölcsi bizonyítvány
Lelkészi ajánlás

A pályázat benyújtásának határideje: 2010. május 31.
A pályázat elbírálásának határideje: 2010. június 30.

Információk: Kovacs.Jozsef@csvmrg.sulinet.hu és/vagy 82/471-024