90 éves a Theologiai Szemle

2015. október 14., szerda

A Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsa Theologiai Szemle Bizottsága a 90 éves Theologiai Szemle ünnepi, migrációs számát mutatja be október 14-én 18 órakor.

Helyszín: Szeged, a Kálvin téri Református Egyházközség gyülekezeti terme (6721 Szeged, Kálvin tér 2.)

Köszöntőt mond Fischl Vilmos főtitkár, a laptulajdonos MEÖT képviselője, a kezdő áhítatot Fekete Károly a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke tartja. Majd Kádár Zsolt a szerkesztőbizottság elnöke ünnepi beszédet mond és a jubileumi számot Bóna Zoltán főszerkesztő mutatja be. A rendezvény a fórum és a sajtótájékoztató után Juhász András esperes zárszavával zárul.