Emelkedő egyszázalékos támogatás

2015. szeptember 25., péntek

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal előzetes tájékoztatása szerint idén 228 ezren ajánlották adójuk egy százalékát a Magyarországi Református Egyháznak, összesen 915 millió forinttal támogatva szolgálatunkat.

A tavalyi évhez képest tizenhétezerrel többen, 228 008-an támogatták idén személyijövedelem-adójuk egy százalékával egyházunkat. Az elmúlt évtizedben rendre nőtt a felajánlók száma, kivéve a tavalyi kilenc százalékos visszaesést, az idei eredmény megközelíti a 2013-as szintet. Az adózók által felajánlott összeg 915 263 315 forint, 113 millióval emelkedett a 2014-es visszaeséshez képest.

A Magyarországi Református Egyház nevében köszönünk minden felajánlást!

Kommunikációs Szolgálat