A Zsinaton a fiatalokról

2012. május 25., címkék: ifjúsági misszió, zsinat, magyarországi református egyház, xiii. zsinati ciklus 10. ülés, visszhang, zsinati ifjúsági fórum

Kevés beszámolót övezett olyan érdeklődés a Zsinat májusi ülésszakán, mint a pénteki napon a fiatalokról elhangzottat.

Zenés rendezvények a komáromi egyházmegyében

2010. április 13., címkék: Határon túl, szlovákiai reformátusok (szrke), visszhang

Két zenei rendezvényre – a Visszhangra és kórustalálkozóra – is sor került az elmúlt hétvégén a Szlovákiai Református Keresztyén Egyház komáromi egyházmegyéjében.