Evangelizációs hét Szarvason

2011. szeptember 23., címkék: evangélizációs hét, Gyülekezeti hírek, szarvas

"Utak, amelyen Jézussal találkozhatunk" - címmel tartanak evangelizációs alkalmakat a szarvasi református templomban október 3. és 7. között.

Élő rádióközvetítés Szarvasról

2010. szeptember 23., címkék: Hírek, szarvas, evangélizációs hét, cseri kálmán

"Megváltoztatható-e az ember?" címmel tart Biblia sorozatot Cseri Kálmán arról, hogyan változott meg Péter Jézus mellett. Az előadásokat az Európa Rádió közvetíti.

Megváltoztatható az ember? – bibliai sorozat Szarvason

2010. szeptember 15., címkék: cseri kálmán, Gyülekezeti hírek, evangélizációs hét, szarvas

A református templomban minden hétköznap délután a bibliai példán keresztül arról lesz szó, hogy hogyan változott meg Péter Jézus mellett.