Megéri váltani, olcsóbban telefonálhatunk a református flottával

2018. június 01., címkék: mobilflotta, flotta

A korábbinál jóval előnyösebb feltételeket biztosít az új református mobilflotta-szerződés az előfizetőknek. Nemcsak egyházi munkatársak, hanem református gyülekezetben szolgálók, presbiterek is csatlakozhatnak, akár egész családjukkal. A korábbi szerződések 2018. augusztus 31-én lejárnak, és a régi tarifacsomagok megszűnnek. A váltásban és az ügyintézésben saját telefonos ügyfélszolgálat segít.

Ne hagyja, hogy elvesszen a telefonszáma

2018. február 07., címkék: flotta, szabó ferenc

Akár telefonszámukat és kedvezményeiket is elveszíthetik azok az előfizetők, akik a református mobilflottába tartoznak, és nem regisztrálják adataikat a mobil.reformatus.hu honlapon. A kitöltésre február 9-ig van lehetőség. A Magyarországi Református Egyház illetékesei egy új szerződés előkészítésén dolgoznak, a tárgyalások jelenleg is zajlanak, a cél az olcsóbb árak és a jobb kiszolgálás elérése. A részletekről Szabó Ferencet, a Dunamelléki Református Egyházkerület főjegyzőjét kérdeztük.

„Együtt többre megyünk”

2015. december 17., címkék: flotta, közös beszerzés

Az egyházi közös beszerzésekben rejlő – gyakran kihasználatlan – lehetőségekről számolt be Varga Antalné Nagy Judit gazdasági és pénzügyi osztályvezető a Zsinati Tanács legutóbbi ülésén.