„El van készítve”

2016. április 22., címkék: Fekete Károly, bogárdi szabó istván, esperes-gondnoki, gazdálkodási törvény, fekete károly, reformáció 500, liturgiai megújulás

A gazdálkodásról szóló törvény lehetséges módosításának elveiről vitáztak, a reformáció jubileumi eseményeiről, a készülő új liturgiáról és a kulturális közfoglalkoztatásban rejlő lehetőségekről hallottak tájékoztatót egyházmegyéink hivatalban lévő vezetői április 20-án.

Egyházmegyei vezetők tanácskoztak

2012. április 26., címkék: esperes-gondnoki, zsinati székház, reformátusok lapja

Idén is megtartották az országos esperes-gondnoki értekezletet. Az egyházmegyei elnökségekből álló informális testület ebben az évben április 25-én Budapesten, a zsinati székházban tartotta tanácskozását.