Emlékezzünk azokról, akik életüket vesztették a biztonságba vezető úton

2017. június 16., címkék: menekültek világnapja, európai egyházak konferenciája (cec), menekültmisszió, ccme

Az Európai Egyházak Konferenciája (CEC) és az Egyházak az Európai Migránsokért Bizottság (CCME) levele az európai egyházi vezetőknek a menekültek világnapjára.

A biztonságba vezető úton elveszett életek emlékére

2017. június 15., címkék: ccme, menekültmisszió, európai egyházak konferenciája (cec), menekültek világnapja

Az Európai Egyházak Konferenciája (CEC) és az Egyházak az Európai Migránsokért Bizottság (CCME) közös felhívása a menekültek világnapjára készülve.

A határokon túl, 1964 óta

2014. március 27., címkék: Európai Egyházak Migrációs Tanácsa, ccme

Az Európai Egyházak Migrációs Tanácsának (CCME) sajtóközleménye.