Kiállítás a budai gyülekezetben

2011. január 11., címkék: kiállítás, Gyülekezeti hírek, budapest-buda

Január 20-án, csütörtökön az Ökumenikus Imahét keretén beléül Molnár Kati akvarelljeiből nyílik kiállítás a Budai Református Egyházközség gyülekezeti termében

Jótékonysági koncert a Szilágyi Dezső téri templomban

2010. október 06., címkék: Gyülekezeti hírek, budapest-buda, Hírek, jótékonysági koncert

A Szilágyi Dezső téri református templomban jótékonysági koncertet tartanak október 29-én.

"Nagy az ereje az igaz ember buzgó könyörgésének" – Imanapok a nemzetért

2010. február 26., címkék: Gyülekezeti hírek, budapest-buda, imahét

Nemzetünk megtartásáért, lelki megerősítéséért és megtisztulásáért, a nemzeti összetartásért és sorsunk jobbra fordulásáért márciusban imanapokat tartanak a Budai Református Egyházközségben.