Bachhal a Bethesdáért

2018. október 08., címkék: Bethesda Gyermekkórház, adománygyűjtés, bethesda gyermekkórház, bach

Adománygyűjtési megállapodást írt alá a Bach Mindenkinek Fesztivál igazgatója, Kovács Zalán László tubaművész és Velkey György, a Bethesda Gyermekkórház főigazgatója októbert 7-én, vasárnap Budapesten, a Hegyvidéki Kulturális Szalonban. A klasszikus zenét népszerűsítő fesztivál 2019-es programsorozatának jótékonysági célkitűzése, hogy a koncerteken összegyűlt adományokat a református kórháznak adja át új lélegeztetőgép vásárlásához.

Bach mindenkinek

2018. március 08., címkék: fesztivál, egyházzene, bach

A főváros mellett idén országszerte 32 település több mint 100 helyszínén, 300 programmal, 2000 fellépő közreműködésével ünneplik Johann Sebastian Bach születésének évfordulóját március 21. és 25. között. A Bach Mindenkinek Fesztivál fő célja, hogy a klasszikus zenét mindenkihez eljuttassa.