A 2018-as év termése

2019. január 06., címkék: 2018

Lelkész és rendőr egyszerre, református gimnazista feltaláló, szakácsversenyt nyert konyhásnénik – néhány ember, akiket a 2018-ban megismerhettek a reformatus.hu olvasói. Emellett teológiai kérdéseket boncolgattunk, közéleti témákat jártunk körbe református szemmel és nem hagytunk fel a gyülekezetek látogatásával sem. Több mint 1300 tavalyi tartalmunk legérdekesebb, legfontosabb, legemlékezetesebb  darabjaival kívánunk áldott évet!

Gazdag év van mögöttünk

2019. január 04., címkék: 2018

2018-ban láthattuk, hogy a legkisebb tag is gazdagíthatja a közösséget, hogy összefogással újjáépülhetnek a porig égett álmok, hogy szeretettel és odafigyeléssel meg lehet változni és változtatni mások életét. Gazdag évet zártunk, de nem azért, mert sok minden történt egyházunkban tavaly, hanem mert ebben az évben is az Istentől kapott ajándékokat oszthattuk meg egymással. Emlékeztetőül 12 képen 12 történet az elmúlt 12 hónapból.

2018-ban is lesz szárszói konferencia

2017. december 08., címkék: 2018, reformátusok szárszói konferenciája

Ismét együtt gondolkodásra invitáljuk az érdeklődőket nyáron; a Reformátusok Szárszói Konferenciájának fő témája a belső vándorlás a Kárpát-medencében.Tartson velünk 2018. augusztus 23-26. között!