Tóth Ilonára emlékeznek Miskolcon

2010. november 03., szerda

Az 1956-os forradalomra emlékezve rendezik meg a Lévay József Közművelődési Egyesület következő programját november 5-én, pénteken.

Az 1956-os forradalomra emlékezve rendezik meg a Lévay József Közművelődési Egyesület következő programját, mely november 5-én, pénteken 17.00 órától kerül megrendezésre a Tiszáninneni Református Egyházkerületi Székház nagytermében.

A rendezvényen M. Kiss Sándor történész tart vetítéssel egybekötött előadást „Tóth Ilona, az 1956-os forradalom egyik mártírja" címmel. Minden érdeklődőt szeretettel várnak!