Történelmi egyházak vezetői találkoztak Budapesten

2019. augusztus 28., szerda

Az egyházakat érintő aktuális kérdésekről egyeztettek a történelmi egyházak vezetői a Magyarországi Zsidó Hitközségek Szövetsége (Mazsihisz) székházában Budapesten, augusztus 27-én.

Az egyházak rendszeres találkozóján egyebek mellett szó esett az egyházak hitéleti szolgálatairól, az intézményrendszer kihívásairól, az e-learning oktatásról, valamint a kórházlelkészi szolgálatról.

A Magyarországi Református Egyházat a megbeszélésen Gér András zsinati tanácsos és Beszterczey András, a Szeretetszolgálati Iroda vezetője képviselte.

Forrás: mazsihisz.hu