Teremtés hete záró vasárnapja

2010. október 08., péntek

A Szóládi Református Egyházközség október 3-ai istentisztelete keretében ünnepelte a „Teremtés hete” ökumenikus programsorozat záró alkalmát.

A gyülekezet a templomban gyűlt össze, ahol a teremtéstörténet és az ember teremtésbeni rendeltetése kapcsán hangzott el két rövid igemagyarázat, majd az istentiszteletet a templom előtt folytatva, az alkalom keretében a gyülekezet ifjúsági csoportjának tagjai két díszfát ültettek el a tavaszi viharokban elpusztult két fa helyébe.