Te jössz! - pályázat ifjúsági kezdeményezések támogatására

2010. január 04., hétfő

altTe jössz! címmel pályázatot hirdetnek fiatalokat tömörítő civil és egyházi szervezeteknek ifjúsági kezdeményezések támogatására A pályázat célja olyan budapesti ifjúsági kezdeményezések támogatása, amelyek segítik egy fiatalokból álló közösség létrejöttét.

Budapest Főváros Önkormányzata pályázatot hirdet fővárosi, fiatalokat tömörítő civil és egyházi szervezeteknek ifjúsági kezdeményezések támogatására . A pályázatok elbírálásakor előnyt élveznek azok a projektek, amelyek más ifjúsági közösségekkel való együttműködést igényelnek. A pályázat keretében elnyerhető támogatás összege legfeljebb 700 ezer forint. A támogatásra szánt keretösszeg 35 millió forint.

Pályázati határidő: 2010. január 11.

További információ: http://www.kulturpont.hu/ugrodeszka