Rászorulókat és segítőket keres a Vakmisszió

2010. szeptember 16., csütörtök

Igényfelmérést végez a Református Missziói Központ: a látássérülteket, valamint a nekik segíteni tudó, önkéntes gyülekezeti tagokat, közösségeket is meg akarják találni.

A Magyarországi Református Egyház Vakmissziója igényfelmérést végez. Keresik azokat a látássérült, vagy vak hívő embereket, akik fogyatékosságuk miatt nem tudnak eljutni a vasárnapi istentiszteletekre, illetve gyülekezetükbe.

Magyarné Balogh Erzsébet elmondta: az igények felmérése után megkeresik a másik oldalt, vagyis a közösségeket, illetve önkéntes gyülekezeti tagokat, akik vállalják, hogy látássérült társaikat elkísérik a templomba és a különböző alkalmakra.

A Református Missziói Központ (RMK) lelkész-igazgatója hozzátette, várják azok jelentkezését is, akiknek idős korukra romlott meg a látásuk és egészégi állapotuk, ezért nem tudnak eljutni segítség nélkül a vasárnapi istentiszteletekre.

Érdeklődni lehet: 06/1-271-0498, 06/30/465-67-21, vakmisszio@rmk.hu
RMK 1151 Budapest, Alag u. 3. (síkírásos, vagy pontírásos levélben is)