Ökumenikus istentisztelet volt Szendrőben

2010. november 03., szerda

Október 27-én az Ökumenikus Segélyszervezet a szendrői református templomban tartott ökumenikus hálaadó istentiszteletet.

Befejező szakaszához érkezett a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet Borsod-Abaúj-Zemplén megyei árvízi segélyprogramja. Ebből az alkalomból október 27-én az Ökumenikus Segélyszervezet a szendrői református templomban tartott ökumenikus hálaadó istentiszteletet.

Az eseményen részt vett többek között dr. Lévai Anikó, a Segélyszervezet jószolgálati nagykövete, dr. Bölcskei Gusztáv református püspök, a Zsinat lelkészi elnöke, Csomós József református püspök, Fabiny Tamás evangélikus püspök, A. Szabó Magda, a Duna Televízió ügyvezető alelnöke és Lehel László, a Segélyszervezet elnök-igazgatója. Folytatás...