Imádság a nemzetért - Trianon következményei és máig érő hatása

2009. június 02., kedd

Helyszín: Budapest - Csillaghegyi Református Egyházközség; Budapest, III. ker. Vörösmarty utca 2.
"Csillaghegyi Esték" sorozat a csillaghegyi református templomban. A "Csillaghegyi Esték" sorozat keretében Szidiropulosz Archimédesz és Raffay Ernő, a Trianon Kutatóintézet munkatársai tartanak előadást a gyülekezeti teremben. Az előadás után beszélgetésre és kérdésekre is lehetőség lesz. Másnap, június 4-én 19 órától - a Trianon Emléknapon -, Imádság a nemzetért címmel lesz istentisztelet a csillaghegyi református templomban. Mindenkit szeretettel várnak!