Egyházi vezetők iskolai évnyitókon

2009. augusztus 26., szerda

Egyházi vezetők iskolai évnyitókon:

Papkeszin 2009. augusztus 30-án de. 11 órakor lesz az évnyitó istentisztelet, Köntös László egyházkerületi főjegyző igeszolgálatával.

Balatonfőkajáron vasárnap du. 3 órakor kezdődik az istentisztelet a templomban, ahol Kuti Géza, a Veszprémi Egyházmegye esperese mond köszöntőt.

Csajágon délután 5 órakor a református templomban istentisztelettel kezdődik az évnyitó ünnepség, ahol Steinbach József dunántúli püspök áldja meg a Veszprémi Egyházmegye református iskoláinak új tanévkezdését a szórványkörülmények között élő iskolafenntartó gyülekezetek iskolái és a nagyobb egyházi közösségek kapcsolatrendszerének élénkítése jegyében.