Budapesten koncertezik az ausztrál Planetshakers

2011. április 21., csütörtök

Ismét Budapesten koncertezik az ausztrál Planetshakers. Az együttes előzenekara a Dobner Illés és az 1NAP. A koncert május 13-án, 19 órakor lesz Budapesten a Petőfi Csarnokban.

Ha a www.jobbadni.hu oldalon keresztül rendeled meg a jegyed, akkor a belépőd árának 10%-ával a nehéz helyzetben levő családokat támogatod a Magyar Református Szeretetszolgálaton keresztül.

A Planetshakers egy keresztény ifjúsági mozgalom, amely egy évente megrendezett konferenciából nőtte ki magát nagy nemzetközi szolgálattá és gyülekezetté, melynek központja az ausztráliai Melbourne. Bátran hangoztatják, legyen szó akár a gyülekezetről, akár a dicsőítő csapatról, hogy missziójuk: kiképezni egy nemzedéket, hogy nemzedékeket nyerjenek meg.

A csapat zenéjének és üzenetének is meghatározója ez a közös gyülekezeti háttér, mely összekovácsolja őket, közös irányt és lendületet ad nekik. Ezt a lendületességet zenéjükben is érezni lehet, hiszen a mai fiatalok nyelvén és módján fogalmazzák meg, mit jelent számukra kereszténynek lenni. Szenvedélyük, hogy világszerte láthassák a generációkat Isten dicsőítésében egyesülni. Vágyuk látni és elősegíteni az emberek Istennel való találkozását, hogy az Ő jelenléte átformáljon minket és felkészítsen arra, hogy változást hozzunk erre a világra.

A világkörüli turnéján lévő csapat nagy örömmel jön vissza kis hazánkba! Tavaly júniusban a margitszigeti Ez az a nap!-on több mint ötezren voltak részesei a nem hétköznapi élménynek.

Ha szeretnél találkozni velük és meghallgatni őket, most májusban ne hagyd ki a Budapesti koncertjüket.

Jegyek:

Állójegy: 2 990 Ft
Prémium állójegy: 3 990 Ft

Kedvezményes csomagok:
5+1 állójegy: 14 950 Ft (megtakarítás: 2 990 Ft)
10+3 állójegy: 29 900 Ft (megtakaratás: 8 970 Ft)
15+5 állójegy: 44 850 Ft (megtakaratás: 14 950 Ft)
5+1 prémium állójegy: 19 950 Ft (megtakaratás: 3 990 Ft)
10+3 prémium állójegy: 39 900 Ft (megtakaratás: 11 970 Ft)
15+5 prémium állójegy: 59 850 Ft (megtakaratás: 19 950 Ft)