A Válaszút Drogkonzultációs Iroda nyílt napja

2011. szeptember 08., csütörtök

2011. szeptember 16-án nyílt napot tart a Magyarországi Református Egyház Válaszút Drogkonzultációs Irodája, melyre minden intézményből szeretettel várják az érdeklődőket.

A program 10órától 16 óráig tart, ennek keretén belül megismerkedhetnek az intézmény szolgáltatásaival. Betekintést nyerhetnek az itt végzett alacsonyküszöbű ellátásba (előgondozás és tűcsere), közösségi ellátásba (kiemelve a hozzátartozókkal végzett munkát), elterelésbe, valamint az utógondozás működésébe.

Amennyiben szívesen részt venne az eseményen, kérem jelezzen vissza 2011. szeptember 10-ig!

A programhoz csatolt jelentkezési lapot személyenként kitöltve elektronikusan küldjék meg!

Ezt követően tájékoztatjuk Önöket, hogy intézményenként hány főt tudunk fogadni (befogadóképességünk korlátozott, 40 fő).

A program és a jelentkezési lap letölthető innen

Magyarországi Református Egyház Válaszút Drogkonzultációs Iroda: H-1122 Budapest, Krisztina krt 5. T./Fax: 06-1-224-01-22 vagy 224-01-23
Honlap: www.valaszutiroda.hu  E-mail: valaszutiroda@freemail.hu