A Family magazin munkatársat keres

2010. szeptember 01., szerda

altA 20 éves Harmat Kiadó Family magazinja új munkatársat keres adminisztrátori pozícióba, teljes munkaidőben.

A Harmat Kiadói Alapítvány célja, hogy segítse a keresztény embereket és gyülekezeteket Isten és a Szentírás mélyebb megismerésében, társadalmi és egyéni életük különböző területein biblikus világnézet kialakításában, és annak megfelelő életvitel megvalósításában; minél több emberrel megismertesse Jézus Krisztus tanítását, életét, megváltó művét; képviselje társadalmi szinten a bibliai értékeket.

Feladatok
• számlákkal kapcsolatos adminisztráció, rendszerezés
• jelentések készítése
• előfizetői kapcsolattartás
• folyószámla egyeztetések, kintlévőség kezelése
• az értékesítési munka adminisztratív támogatása
Elvárások
• EXCEL, WORD gyakorlati kezelése, felhasználói szintű számítógépes intelligencia
• pontosság, megbízhatóság
• hasonló területen szerzett tapasztalat
• A Kiadó által képviselt lelkiség és célok (ld. alább) iránti személyes elkötelezettség
Előny
• csapatorientált gondolkodásmód
• pénzügyi végzettség

A fényképes önéletrajzot és motivációs levelet a fizetési igény megjelölésével és egy referencia személy megnevezésével a pályázó a terjesztes@family.hu e-mail címre küldheti.

Jelentkezési határidő: 2010. szeptember 20.

A munkavégzés helye: A Harmat Kiadó irodájában, Budapest, XI. Bukarest utca 3.