Pálóczi Horváth Ádám Szavalóverseny

2010. március 30., kedd

altA Tatai Református Egyházmegyében Pálóczi Horváth Ádám születésének 250. évfordulója alkalmából több programot is szerveznek az év folyamán. A Pálóczi Év 2010. porgramsorozatába illeszkedik az immár hagyományosnak tekinthető 4. Pálóczi Horváth Ádám Szavalóverseny.

A rendezvényt április 23-án, péntek délelőtt tíz órakor tartják Császáron a református templomban.  A szavalóverseny célja: közelebb vinni gyermekeinket, ifjainkat a magyar irodalomhoz. A zsűri elnöke Császár Angéla színművésznő lesz.

Bővebb információ: www.refdunantul.hu