Újra Magyarországon a Shirchadasj

2010. március 31., címkék: zenekar, adománygyűjtés, Hírek, szeretetszolgálat (mrsz)

„Kegyelem” címmel ismét Magyarországon ad koncertet a holland Shirchadasj & band. Április 30. és május 8. között a kórus az ország kilenc városában lép fel, majd az erdélyi Zilahra is ellátogatnak. Az idei turné jótékonysági koncertsorozat is egyben.

Virágvasárnapi zenés áhítat Székesfehérváron a Budai úti református gyülekezetben

2010. március 24., címkék: székesfehérvár, Gyülekezeti hírek, zenekar, húsvét, hangverseny, steinbach józsef

Székesfehérváron több éves hagyománya van a református egyházközségben annak, hogy virágvasárnapon az igei üzenet mellett a vendégek a Helyőrségi Zenekar előadásában lélekemelő muzsikát is hallgathatnak. A nemes hagyomány idén is folytatódik.

Segítsünk együtt Fédrának!

2010. március 12., címkék: székesfehérvár, zenekar, Gyülekezeti hírek, adománygyűjtés, születésnap

A Fejér megyében és ország szerte nagy ismertségnek és sikernek örvendő Sárga Taxi zenekar alig egy hónapja ünnepelte rangos műsorával fennállásának 13. születésnapját. Március végén újabb „bulit”  terveznek, ezúttal azonban jótékonysági koncertre várják nemcsak a zenei rajongókat, de minden segíteni kész embert.

Megérkeztek az első felajánlások - Victor János özvegyének és gyermekeinek szeretnének segíteni

2009. szeptember 07., címkék: victor jános, jerikó fúvósegyüttes, zenekar, adománygyűjtés, Hírek

A Jerikó Református Fúvósegyüttes kezdeményezésére kezdetek el gyűjtést szervezni, hogy segítsék a lelkipásztor feleségét és gyermekeit.