Valódi kérdések – valódi válaszok

2018. február 27., címkék: kre, promissz

A fiatalok érdektelenek, nem kíváncsiak az egyházra – hangzik az ismerős állítás, melyet azonban minden alkalommal megcáfol a Károli Egyetemi Lelkészség és a Pesti Református Egyetemi Misszió egyetemistáknak szóló beszélgetéssorozata. A Tiszta vizet a pohárba! elnevezésű programról Márkus Tamás András egyetemi lelkészt kérdeztük.

Kétévesen, de nem gyerekcipőben

2015. május 08., címkék: promissz, ifi

Kétéves a Pesti Református Egyetemi Misszió (PROMISSZ). A főként egyetemista és főiskolás diákokból álló gyülekezet aktív keresztyén közösséggé formálódott az elmúlt időszakban. Elsődleges céljuk, hogy a reformátusok mellett megszólítsanak olyan fiatalokat is, akiknek nincs keresztyén kötődésük.

Egy ígéret

2013. szeptember 08., címkék: misszió, promissz, ifi

Az idei tanévtől egyetemi istentiszteleteket tart a PRoMISSZ.