Hajdúszoboszlói Forrás

2012. május 25., címkék: otthon, idősgondozás

Önálló lakás és keresztyén közösség. Ezt kínálja a Forrás Missziós Ház a nyugdíjba vonuló lelkipásztoroknak, és mindazoknak, akik idős éveiket egy magas színvonalon kialakított apartmanházban, keresztyén közösségben, nyugalomban, biztonságban szeretnék eltölteni.

Hetven éves a Magdaléneum

2011. július 15., címkék: otthon, nyíregyháza, jubileum, szeretetszolgálat (mrsz), fogyatékkal élők

Június végén egy héten át tartó rendezvénysorozattal ünnepelte fennállásának hetvenedik évfordulóját Nyíregyházán a Magdaléneum Fogyatékosok Református Ápoló, Gondozó Otthona.