Jelentkezz a Kirchentagra!

2013. január 31., címkék: hamburg, kirchentag

Mint arról hírt adtunk, a harmincnegyedik Német Protestáns Egyházi Napokat (Kirchentag) 2013. május 1. és 5. között rendezik meg Hamburgban. Azok, akik február 15-ig jelentkeznek, ingyenes szállást kapnak!

Magyar részvétel a Kirchentagon

2012. november 18., címkék: szlovákiai reformátusok (szrke), hamburg, kirchentag

Történetében először önálló standdal jelenik meg a Magyarországi Református Egyház a Kirchentagon. A jövőre Hamburgban sorra kerülő harmincnegyedik protestáns egyházi nagytalálkozón a Lehetőségek Piaca „Megélt ökumené" nevű részén a MRE mellett a felvidéki reformátusok is állítanak standot.