„Ne szóljon Igéd hiába"

2015. április 13., címkék: gyula, bibliaismereti verseny

Tizenhatodik alkalommal hirdették meg az Országos Bibliai Történetmondó Versenyt, „Ne szóljon Igéd hiába" címmel. A megmérettetésnek a szervező gyulai Magvető Református Általános Iskola adott otthont április 10-én.

Óvodapedagógusi állás Gyulán

2013. augusztus 07., címkék: református oktatás, Pályázat, pályázat, gyula

A gyulai Magvető Református Általános Iskola és Óvoda keresztyén életvitelű óvodapedagógust keres.

Evangelizációs esték a gyulai reformátusoknál

2011. szeptember 13., címkék: gyula, Gyülekezeti hírek, evangelizáció, evangélizáció

Bővelkedni a hitben, a szegénységben és a szeretetben címmel szeptember 15-én, 16-án és 17-én evangelizációs istentiszteletek lesznek a gyulai református templomban.

Református segítség a kórházban

2011. április 07., címkék: gyula, Hírek, önkéntesség, missziói központ (rmk), kórházmisszió

Önkéntes beteglátogatókat keresnek a gyulai Pándy Kálmán Kórházba. Az önkéntes legfontosabb feladata, hogy türelemmel meghallgassa a betegeket és beszélgessen velük.

„Ne szóljon Igéd hiába” – véget ért a XI. Országos Bibliai Történetmondó Verseny

2010. április 22., címkék: alternatív egyházi alkalmak, gyula, Gyülekezeti hírek

Nagy kihívás elé állította a Gyulai Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda az általános iskoláskorú gyermekeket azzal, hogy bibliai történetmondó versenyt szervezett április 16-án, pénteken.