Kárpátaljai rászorulóknak gyűjtött turnéján a holland Shirchadasj&band

2015. május 14., címkék: kárpátalja, Kárpátalja, Shirchadasj

Csaknem kétmillió forint gyűlt össze a holland Shirchadasj&band Kárpát-medencei jótékonysági turnéján. A gospelkórus már harminc éve jár rendszeresen Magyarországra, néhány év kihagyás után ismét ellátogattak hazánkba új produkciójukkal, melynek bevételét a Magyar Református Szeretetszolgálatnak ajánlották fel.

Debrecenben koncertezett a Shirchadasj

2010. május 04., címkék: nevelőszülői hálózat, éden zenekar, Shirchadasj, Háttér

Jótékonysági koncertet adott a holland Shirchadasj együttes, az Éden zenekar valamint Pintér Béla és a Csemeték. A Kegyelem napja zenei fesztivált hétfő délután Debrecen főterén rendezték meg.

Ti vagytok a jövő, ti vagytok a leendő gyülekezetek

2010. május 03., címkék: csomós józsef, Shirchadasj, Háttér, ifj csomós józsef, Miskolc, nevelőszülői hálózat, ifjúsági nap, tiszáninneni egyházkerület, miskolc, gilicze réka

„Kegyelem" címmel kerületi ifjúsági napot rendezett a Tiszáninneni Református Egyházkerület Miskolcon az Egyetem díszaulájában, május 2-án, melyen a Shirchadasj & Band zenekara adott koncertet.