Támogasson egy árvízkárosult családot!

2010. július 14., címkék: szeretetszolgálat (mrsz), Hírek, adománygyűjtés, természet

Folyóinkon lassan levonult az árhullám és lassan hátradőlünk a karosszékben, mondván: túl vagyunk rajta. Pedig az érintett családoknak csak most kezdődik a neheze. Most kell az életüket teljesen újraszervezni. Segítsünk együtt! Támogasson egy árvízkárosult családot!

Magyar református templom adott menedéket a Londonban rekedt diákoknak

2010. április 20., címkék: Nagyvilág, repülőtér, angliai magyar református egyház, természet

Nem tudott hazautazni angliai diákcsere-programjáról a nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium 33 tanulója és négy tanára. A diákok pénteken indultak volna haza, de a vulkáni hamufelhő miatt nem szállt fel a repülőgépük.

Skót reformátusok 100 000 font gyorssegélye és "gyorsimája"

2010. január 14., címkék: Nagyvilág, természet, skót egyház, haiti

A Skót Egyház azonnali segélyakciót indított a földrengés károsultjainak támogatására. Ennek két formája: a pénzbeli segély, és a lelki gyorssegély, az ima.