Megjelent a reForrás reformációs száma

2015. október 26., címkék: lapajánló, reforrás

„Mindenki együtt" címmel olvashatják a Tiszáninneni Egyházkerület magazinja reformációs számának meditációját Pethő Dénes igrici lelkipásztortól.

Megjelent a reForrás pünkösdi száma

2015. május 13., címkék: lapajánló, reforrás

A biztos és a látható elengedése címmel olvashatják a ReForrás Magazin pünkösdi számának meditációját az érdeklődők Anda Judit noszvaji lelkipásztortól. Lapajánló.

Megjelent a reForrás húsvéti száma

2015. március 27., címkék: lapajánló, reforrás

Krisztusi látást nyerve címmel olvashatnak meditációt Kusnyír László mérai lelkipásztortól a tiszáninneni egyházkerület ReForrás Magazinjának húsvéti számában.

Megjelent a reForrás magazin pünkösdi száma

2013. május 18., címkék: tiszáninneni egyházkerület, lapajánló, reforrás

A férfi családban betöltendő szerepéről olvashatunk a reForrás pünkösdi számában, melyben az iskolába készülő gyermekek szülei abban is tanácsot kapnak, hogy milyen nyári teendőkkel készülhetnek a szeptemberi iskolakezdésre.