Lelki-szellemi építkezés

2018. március 15., címkék: budapest-budafok

„Ha a világos hitbeli, szellemi, erkölcsi alapokat és kereteket gondolkodásmóddá alakítjuk az iskolákban, a gyermekekből is építő felnőttek válnak" – mondta Nagy Péter, a Budapest-Budafoki Református Egyházközség lelkésze a Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola gimnáziumának alapkőletételén március 14-én.

Ezt sem lehet túl korán kezdeni

2013. május 25., címkék: szeretethíd 2013, budapest-budafok, Szeretethíd, szeretethíd

Óvodások, iskolások, pedagógusok és szülők együtt szépítették péntek délelőtt a budafoki Halacska református óvoda udvarát a Szeretethíd Kárpát-medencei önkéntes napok első napján.