Hitben és szeretetben gazdagok

2019. július 16., címkék: erdélyi egyházkerület, bonyha, nőszövetség

Újabb sikeres családi napot szervezett az Erdélyi Református Nőszövetség Bonyhán. Július 13-án, az előző öt évhez hasonlóan, újra benépesült a Bethlen-kastély parkja, az öreg fák alatt zsoltár csendült, és közel kétezren részesültek az úrvacsorai közösségben.

Élettel telik meg a kastély

2018. július 17., címkék: nőszövetség, bonyha, erdélyi egyházkerület

Újból családi napot szervezett a napokban a bonyhai kastély parkjában az idén 90 éves Erdélyi Református Nőszövetség. A rendezvényen a szervezet gondjaira bízott Bethlen-kastély jövője is szóba került.

Nőszövetségi álom

2016. július 27., címkék: nőszövetség, bonyha, erdélyi egyházkerület

Rekkenő hőségben érkezünk meg július második hétvégéjén az Erdélyi Református Nőszövetség által szervezett bonyhai kastélynapra. Messze még a dél, de a hőmérő higanyszála már nagyon kúszik felfelé. A falu határában, a kiszáradt mezőn rengeteg autóbusz áll – ezek jelzik, hogy idén sem lesznek kevesen a rendezvényen.

Újabb kastélynapot szerveztek Bonyhán

2015. augusztus 11., címkék: bonyha, erdélyi egyházkerület, reformátusok lapja, nőszövetség

Figyelemfelkeltés, nép­szerűsítés – ezzel a céllal szervezte meg az Erdélyi Református Nőszövetség idén nyáron is a bonyhai kastélynapot július 11-én.