Mutatkozz be Amynek, aki bemutat a világnak

2012. október 09., címkék: önkéntes, amy, united church of christ (ucc)

A Magyarországi Református Egyház hosszú évek óta tapasztalja, hogy az együttműködés és összefogás a világ keresztyén egyházaival áldást hoz a magyar református közösségre. Ezen partnerkapcsolatok egyik legszemélyesebb megnyilvánulása a partneregyházaktól érkező missziós munkatársak fogadása, akik jelenlétükkel, figyelmükkel és tapasztalatukkal sokat tesznek és színt hoznak közösségünk életébe. Jelen pillanatban amerikai, kanadai és koreai partneregyházaink missziós munkatársai szolgálnak egyházunk különböző misszióiban, így például a cigány vagy menekült misszióban, vagy éppen a Magyar Református Szeretetszolgálatnál.