A megtérés flashbackje

2018. június 18., címkék: Flashback, budapesti ünnepi könyvhét, Kallódó Ifjúságot Mentő Misszió, Harmat Kiadó, Orsolics Zénó, harmat kiadó

A drogmisszió Adna kávézója, a budapesti ünnepi könyvhét, a gazdagréti református gyülekezet – ezeket a helyszíneket járta végig az ünnepi könyvhéten Orsolics Zénó Flashback című könyvével. A kötet életének első lépései a szerző életének fontos színtereit, szerepeit ölelik át. Rendhagyó önéletírás, bizonyságtétel, formálódás, kibontakozás áll előttünk közel 160 oldalon.