Ismét emelkedett az egyházunknak felajánlott adó 1% összege

2019. szeptember 16., címkék: egyszázalék, SZJA, szja, egyszazalek, Egyszázalék

Több mint 1 milliárd 317 millió forinttal támogatták idén a Magyarországi Református Egyház társadalmi szolgálatát, azonban ebben az esztendőben közel 50 ezer fővel növekedett a felajánlók száma is – derült ki a Nemzeti Adó- és Vámhivatal előzetes tájékoztatásából. Köszönjük, hogy a református egyházon keresztül segített!

Ismét emelkedett az egyházunknak felajánlott adó 1% összege

2019. szeptember 16., címkék: egyszázalék, SZJA, szja, egyszazalek, Egyszázalék

A NAV tájékoztatása az adó 1% felajánlásáról

2019. április 11., címkék: NAV, adó 1 százalék, SZJA, felajánlás, adó 1%, egyszazalek, egyszázalék, szja, Egyszázalék

Aki tavaly már rendelkezett egyházunk számára adója 1 százalékáról, annak idén nincs teendője, de akkor sem történik semmi baj, ha valaki újra leadja nyilatkozatát. A Nemzeti Adó és Vámhivatal (NAV) egyszázalékos felajánlásokra vonatkozó iránymutatását ismertetjük.

A NAV tájékoztatása az adó 1% felajánlásáról

Támogassuk az egyházunkat!

2016. február 26., címkék: egyszazalek, egyszázalék, interjú, szja, Egyszázalék, reformátusok lapja

Egyházunk társadalmi szolgálatát támogathatjuk személyi jövedelemadónk egy vagy akár két százalékának felajánlásával. Fodor Zsófiával, a Zsinat Kommunikációs Szolgálatának vezetőjével arról beszélgettünk, mire kell különösen figyelnünk az idei adóbevallás elkészítése során, ha szeretnénk élni a nyilatkozattétel lehetőségével.

Emelkedő egyszázalékos támogatás

2015. szeptember 25., címkék: Egyszázalék, egyszazalek, szja, egyszázalék

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal előzetes tájékoztatása szerint idén 228 ezren ajánlották adójuk egy százalékát a Magyarországi Református Egyháznak, összesen 915 millió forinttal támogatva szolgálatunkat.