Hit, közélet, kultúra

2018. január 24., címkék: ifi, Konfeszt, konfeszt

Ismét neves előadókkal, fontos témákkal és sok-sok fejlődési lehetőséggel várja a fiatalokat a KONFESZT Közéleti Kollégium. Február 7-ig lehet jelentkezni.

Hit, közélet, kultúra

2018. január 24., címkék: ifi, Konfeszt, konfeszt

Kapcsolatokat építeni

2017. október 18., címkék: konfeszt, Konfeszt, ifi

Hit, közösség, közélet – ezek a hívószavai a szeptemberben elrajtolt Konfeszt Közéleti Kollégiumnak, amelynek célja, hogy összekovácsolja a közügyek iránt érdeklődő református fiatalokat. Az új, rendhagyó kezdeményezésről Gér Andrással, a Magyarországi Református Egyház Zsinatának tanácsosával, és Lugosi Lili református lelkipásztorral beszélgettünk.

Kapcsolatokat építeni

2017. október 18., címkék: konfeszt, Konfeszt, ifi

Közéleti kollégiumot indít egyházunk

2017. július 07., címkék: Konfeszt, református közéleti és kulturális alapítvány

Már lehet jelentkezni a Magyarországi Református Egyház és a Református Közéleti és Kulturális Alapítvány (RKK) által szervezett KONFESZT Közéleti Kollégium alkalmaira. A KONFESZT egy olyan, hét alkalmas közéleti kollégium, mely 2017 szeptemberétől minden hónap egy-egy teljes hétvégéjén várja a református fiatalokat.