Emléktáblát avattak Pógyor Istvánnak

2018. március 08., címkék: pógyor istván, Pógyor István

Emléktáblát avattak Pógyor Istvánnak a Benda Kálmán Bölcsészet- és Társadalomtudományi Szakkollégium előtt március 8-án Budapesten. A Keresztyén Ifjúsági Egyesület (KIE) mártírhalált halt titkára emléke előtt tehetséggondozó szimpóziummal is tisztelegtek, és arról is beszéltek, hogyan élnek ma az ifjúsági szervezetek az egyházban. A megemlékezéssel egybekötött szimpóziumon a Pógyor és a Benda család, valamint a KIE akkori tagjainak leszármazottai mellett a Károli Gáspár Református Egyetem (KRE) közössége és társintézményei is részt vettek.

Emléktáblát avattak Pógyor Istvánnak

2018. március 08., címkék: pógyor istván, Pógyor István