Barokk zene az Emlékhelyek napján

2019. május 11., szombat, Budapest-Kálvin Téri Református Egyházközség (1091 Budapest, Kálvin tér 7.)

Szombaton az Ábrahám Consort előadásában ismét barokk zenét hallgathatunk a Kálvin téren, emellett vezetéssel megtekinthetjük a templomot és a történelmi kriptát is.

Időpont: 2019. 05. 11., szombat 17.00

Helyszín: Budapest-Kálvin Téri Református Egyházközség (1091 Budapest, Kálvin tér 7.)

Az Ábrahám Consort előadásában többek között Händel-orgonaverseny, Buxtehude-kantáta és Bach-hegedűverseny is szerepel majd. Közreműködik a Kálvin Kórus, valamint Bódiss Tamás orgonán.

Idén negyedik alkalommal rendezik meg az Emlékhelyek napját, melynek részeként 14, 15 és 16 órakor vezetéssel látogatható lesz a templom és a történelmi kripta is.

A látogatás és a koncert díjtalan.