Kiváló Tehetségpont lett a Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

2018. március 31., címkék: ttre, dóczy gimnázium

A DRK Dóczy Gimnáziuma 2015 áprilisától Regisztrált Tehetségpont volt, idén márciusban pedig az intézmény magas színvonalú tehetséggondozó programját Akkreditált Kiváló Tehetségpont minősítéssel elismerte el a Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetsége.

„Értékmegosztás és egymástól tanulás"

2017. február 28., címkék: ttre, jótékonysági bál, micskei sámuel szociális bentlakás

A X. Református Jótékonysági Bált február 24-én rendezte meg a Tiszántúli Református Egyházkerület. A jótékonysági bálon befolyt összegből minden évben egy határon túli intézmény részesül, erősítve ezzel a Kárpát-medencei református magyarság összetartozását.

Reformációi emlékműre gyűjtenek Tiszántúlon

2015. október 15., címkék: adománygyűjtés, ttre, reformáció 500

A Tiszántúli Református Egyházkerület emléket szeretne állítani a reformáció és a 450 éve Debrecenben megtartott alkotmányozó zsinatnak, ezért legutóbbi közgyűlésén adakozást hirdetett meg.