Kallódó kamaszok a felépülés útján

2017. december 21., címkék: kimm, tinirehab, karácsony, advent

Két éve már, hogy nemcsak felnőttek, hanem kamaszok is gyógyulnak a Kallódó Ifjúságot Mentő Misszió (KIMM) ráckeresztúri otthonaiban: a Fiatalkorúak Drogterápiás Otthona ünnepi előkészületeibe pillantottunk bele advent harmadik vasárnapján.

Változás még időben

2016. május 03., címkék: ifi, tinirehab, bogárdi szabó istván, kimm, ráckeresztúri drogterápiás otthon

„Legyen ez a szívcsere helye, hogy ne legyen szükség tűcserére!" – kívánta Beszterczey András szeretetszolgálati irodavezető május 2-án Ráckeresztúron, ahol a Kallódó Ifjúságot Mentő Misszió tavaly év vége óta működő tinirehabjára kérték Isten áldását.

Tiniknek nyit rehabilitációs otthont a KIMM

2015. november 29., címkék: tinirehab, kimm

Kábítószer- és alkoholfüggő gyerekeknek nyit rehabilitációs otthont Ráckeresztúron a Magyarországi Református Egyház (MRE) Kallódó Ifjúságot Mentő Missziója (KIMM). A harminc gyerek befogadására alkalmas otthonba december 1-jén költözhetnek be azok a 10 és 18 év közötti fiúk, akik valamilyen függőségben érintettek, legyen az kémiai vagy viselkedési, például számítógép-, illetve Facebook-függőség.