A hűség elismerése

2011. május 16., címkék: deák zoltán, kitüntetés, csillaghegy

Óbuda napján, múlt szombaton a főváros legnagyobb múltú és egyik legnépesebb kerületének több polgára is kitüntetést vehetett át Bús Balázs polgármestertől. Pro Óbuda díjat kapott Deák Zoltán nyugalmazott református lelkipásztor, a Csillaghegyi Református Egyházközség élén a keresztény értékrend erősítése érdekében és a közösségépítésben kifejtett több évtizedes lelkipásztori tevékenysége elismeréseként.

Csillaghegyiek a Mecsek alján

2010. október 15., címkék: csillaghegy

Az egyik legrégebbi és leghíresebb magyar városba kirándult a Budapest-csillaghegyi református gyülekezet szeptember első, szép nyárvégi szombatján.

Csillaghegyi esték: Trianon ma

2010. június 01., címkék: trianon, Gyülekezeti hírek, előadássorozatok, csillaghegy

A Csillaghegyi esték keretében „Trianon ma” címmel Szidiropolusz Archimedesz, a Trianon Kutatóintézet alapítója és Fábián Gyula újságíró, a Magyar Nemzet munkatársa tartanak előadást.

Deák Zoltán lelkipásztor "Csillaghegyi története"

2010. január 19., címkék: deák zoltán, Gyülekezeti hírek, csillaghegy

„Csillaghegyi történet” címmel tart előadást Deák Zoltán református lelkipásztor január 27-én, szerdán este hat órától a csillaghegyi református templomban. A Csillaghegyi Esték sorozatban életéről és szolgálatáról vall a nyugdíjas lelkész.