"A focitudás nem kizáró tényező" - TEPSI kupa focit szerető erdélyi lelkipásztoroknak

2010. január 08., címkék: erdélyi református lelkészértekezleti szövetség, tepsi-kupa, Határon túl, erdélyi egyházkerület

Lelkészértekezleti találkozóikon fogalmazódott meg az igény, hogy jó lenne, ha az erdélyi lelkipásztorok más alkalmakon és más keretek között is találkoznának. Így született meg az ötlet, hogy az Erdélyi Református Lelkészértekezleti Szövetség megszervezze a focit szeretõ lelkipásztorok találkozóját.