Grafikust keres az MRE

2016. június 13., címkék: mre, Pályázat, pályázat

A Magyarországi Református Egyház Zsinati Hivatala pályázatot hirdet grafikus munkakör betöltésére.

„A testületi kormányzás híve vagyok”

2015. március 19., címkék: zsinat, szabó istván, interjú, mre

– Zsinatunknak impulzusokat kell adnia, hogy ki-ki mélyebben és alaposabban ismerkedjen meg a református hitelvekkel – hangsúlyozza Bogárdi Szabó István dunamelléki püspök. A Magyarországi Református Egyház Zsinatának február 25-én megválasztott új lelkészi elnökével beszélgettünk a magyar reformátusság és a Zsinat előtt álló feladatokról.

A skót-magyar közös út újabb állomása

2015. március 18., címkék: john chambers, mre, skót egyház

„Skócia és a skót teológiai gondolkodás utat talált a magyar reformátusság hagyományának DNS-éhez és része lett annak" – mondta John Chalmers, a Skót Egyház moderátora a Skót Egyház és a Magyarországi Református Egyház közötti megállapodás aláírásának alkalmából.

Regionális református összefogás

2014. május 21., címkék: heidelbergi káté, mre

Bécsben találkozott május 19-én a magyar, a német és az osztrák reformátusok képviselője, hogy a dél-, közép- és kelet-európai, többségében magyar református egyházak közötti tapasztalatcserét előmozdítsák. Ezúttal az egyház prófétai szerepe a téma.

Díjat nyert a református weboldal

2014. május 09., címkék: egyszázalékos, mre, hipnózis

A rangos Hipnózis reklámverseny második díját hozta el a Magyarországi Református Egyház.

Fotós szakmai gyakorlat

2013. október 25., címkék: mre, Pályázat, pályázat

Az MRE hivatalos honlapja, a reformatus.hu négyhónapos fotós szakmai gyakorlatot hirdet egyetemisták és főiskolások számára.

Körlevél az MRE gyülekezeteinek és intézményeinek

2013. június 06., címkék: árvíz, mre, szeretetszolgálat (mrsz)

A Magyarországi Református Egyház valamennyi gyülekezete és intézménye számára szóló körlevél az árvíz kapcsán.